Ponuka záujmových krúžkov na nový šk. rok 2021/2022

Rozvrh krúžkov 2021/2022

Zistite, čo je nové na našej škole
        • KRÚŽKOVÁ ČINNOSŤ OD 18.10.2021

• 18. 10. 2021
        • Otvárame!!!

Milí CVČkári! V súvislosti s otváraním škôl a školských zariadení odo dňa 10. januára 2022 Vás chceme informovať, že CVČ OLYMP obnovuje prezenčné vyučovanie a prevádzku od pondelka 10. januára 2022. Činnosť záujmových útvarov v CVČ bude prebiehať podľa pravidelného Rozvrhu hodín. Prosíme Vás a odporúčame, aby ste využili možnosť domáceho Ag samotestovania podľa ŠKOLSKÉHO SEMAFORA (teda dvakrát do týždňa). Pre účely domáceho samotestovania využite samotesty zo svojej kmeňovej školy.

• KRÚŽKOVÁ ČINNOSŤ OD 18.10.2021: Čítať viac
    • Prečo si zvoliť nás?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatu
        • Priateľskí učitelia